Mapa marzeń Azja _Zbierajsie.pl — kopia (2)

NIE BÓJ SIĘ, ZBIERAJ SIĘ DO AZJI!

2 DZIECI + 2 DOROSŁYCH x 100 DNI x 7 KRAJÓW = TYSIĄCE WSPOMNIEŃ

KIEDY: luty-maj 2019 r. Chcemy wykorzystać urlop rodzicielski i spędzić czas całą rodziną. Bez rutyny, obowiązków i gonitwy dnia codziennego.

GDZIE: lądujemy w Singapurze, wracamy z Tokio, „w międzyczasie”, poza Singapurem i Japonią chcielibyśmy odwiedzić Malezję, Tajlandię, Wietnam, Filipiny i Tajwan << nasz plan podróży, sprawdź gdzie jesteśmy >>

Mapa marzeń Azja _Zbierajsie.pl — kopia

JAK: podróżujemy w stylu slow, nie trzymamy się ściśle planu, chcemy Azję poczuć wszystkimi zmysłami, a nie po prostu odhaczyć kolejne kraje i atrakcje na mapie świata. Jesteśmy otwarci na to, co przyniesie nam los!

Mapa marzeń Azja _Zbierajsie.pl

Jesteś ciekawy? Koniecznie trzymaj kciuki za naszą wyprawę i śledź relacje na FACEBOOK i INSTAGRAM.

KTO POMAGA NAM W WYPRAWIE: W naszej podróży towarzyszy nam wiele przedmiotów i sprzętów, które ułatwiają podróżowanie z dziećmi oraz prowadzenie bloga. Dziękujemy naszym partnerom. Niebawem na blogu więcej słów o nich oraz ich produktach.

partnerzy Azja

Podczas wyprawy 100 dni w Azji będziemy robić zdjęcia aparatem od Olympus.

Zdjęcia przechowywać będziemy na bezprzewodowym dysku WD z czytnikiem kart o pojemności 1 TB

O nasze finanse i bezpieczeństwo zadba Diners Club, a o dobre kursy walut Revolut.

Naszym bagażem zajmą się plecaki i torby Thule, a ekwipunkiem wyprawowym, w tym ochroną przed robactwem eksperci z campingshop.pl.

Żebyśmy miei siłę nosić nasze córki w nosidłach od Lennylamb zaopatrzyliśmy się w wygodne buty Keen. A jeśli ramiona nie dadzą rady na ratunek przyjdzie wózek Baby Monsters.

Patenty na podróżowanie z dziećmi zdradził nam sklep Baby&travel, a na bezpieczne plażowanie w strojach plażowych z filtrem UV Ducksday.

Czujemy się zaopiekowani. Dziękujemy :)

TEKSTY Z WYPRAWY:

13 PORAD PRZED PODRÓŻĄ DO AZJI JAKIE DOSTAŁAM OD BLOGERÓW PODRÓŻNICZYCH

with Brak komentarzy

Rad czasem warto słuchać. Tym bardziej jeśli jedziemy w nieznane. Zobaczcie co polecili nam podróżujący po Azji rodzice jako TIPY przed pierwszym wyjazdem do Azji. Jestem z tych, którzy wolą czasem wyważać otwarte drzwi. Rady przyjmuję, i owszem, ale tylko … czytaj więcej-

AZJA Z DZIEĆMI? ONI JUŻ TAM BYLI. PRZEKONALI NAS. JEDZIEMY I MY!

with Brak komentarzy

To już pewne, 18. lutego jedziemy z dziećmi do Azji. Azja to dla mnie wciąż nieznany ląd. Czuję się niczym Ferdynand Maggellan albo Vasco da Gamma, którzy wypłynęli na nieznane wody oceanu docierając najpierw do Indii, a potem dalej na … czytaj więcej-

Inline
Inline